Vilstrup Ungdoms og Idrætsforening

Bestyrelse og udvalg


Formand:
Der udpeges ny formand
efter første bestyrelsesmøde.
Mail: formand@vuif.dk

Sekretær:
Der udpeges ny sekretær
efter første bestyrelsesmøde den 19. feb.
Mail: sekretaer@vuif.dk

Kasserer:
Gitte Tychsen
Vilstrup Toftegyde 8
6100 Haderslev
Mobil: 30 28 80 57
Mail: kasserer@vuif.dk

Bestyrelsesmedlem:
Lone Kaas Larsen
Moltrupvej 27
6100 Haderslev
Mobil: 23 80 56 78
Mail: moltrupvej27@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem:
Allan Højmark
Kirkeløkke 
6100 Haderslev
Mobil: 51 17 16 26
Mail: allan@hoejmark.dk

Bestyrelsesmedlem:
Louise Leerskov
Vilstrup Vestermark 24
6100 Haderslev
Mobil: 29 38 00 84
Mail: lleerskov@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem:
Mathias Haugaard
Mobil: 22 49 41 26
Mail: mkhaugaard@gmail.com
 

 

Næstformand:
Der udpeges ny næstformand
efter første bestyrelsesmøde den 19. feb.

Kasserer:
Susanne S. Nielsen
Småkjærvej 32A, Hejsager
6100 Haderslev
Tlf.: 20 32 13 17
Mail: kasserer@vuif.dk

Bestyrelsesmedlem:
Thomas Hedegaard
Mobil: 25 74 20 04
Mail: thomas.h.hansen1979@gmail.com

 

 

Bestyrelsesmedlem:
Jørgen Smed
Mobil: 50 94 10 02
Mail: js@smed-it.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem:
Kåre Pedersen
Vilstrup Næsvej 93
6100 Haderslev
Mobil: 60 10 73 31
Mail: kaarepedersen@outlook.dk

Bestyrelsesmedlem:
Claus Nybo
Mobil: 21 63 71 10
Mail: nyboclaus@outlook.com

 

Bestyrelsessupleant:
Mikael Jakobsen
Birkmose 3
6100 Haderslev
Mobil: 21 65 13 04
Mail: mikael@vuif.dk

Bestyrelsessupleant:
Kim Reymond Jørgensen
Nr. Vilstrup Bygade 120
6100 Haderslev
Mobil: 21 40 59 36
Mail: kimreymondj@gmail.com

Udvalg og kontaktpersoner


Gymnastikudvalg


Gymnastikudvalgsformand:
Mette Fallesen
Vilstrup Vestertoft 5
6100 Haderslev
Mobil: 28 18 22 58
Mail: gymnastik@vuif.dk

Gymnastikudvalgsmedlem:
Hanne Lene Haugaard
Vilstrup Toftegyde 2
6100 Haderslev
Mobil: 28 30 63 98
Mail: formand@vuif.dk

Gymnastikudvalgsmedlem:
Mette Jørgensen
Vilstrup Vestertoft 6
6100 Haderslev
Mobil: 51 52 03 02
Mail: mettejo4@gmail.com

Gymnastikudvalgsmedlem:
Janne Bonde
Moltrupvej 27
6100 Haderslev
Mobil: 40 30 09 24
Mail: janne.bonde@dgi.dk

Kontaktpersoner - diverse aktiviteter


Tennis:
Jørgen Lildholdt
Sdr. Vilstrup Bygade 45
6100 Haderslev
Mobil: 25 21 00 20
Mail: tennis@vuif.dk

Fodbold:
xxxx xxxxxxxx

Mail: fodbold@vuif.dk

Badminton:
Kontakt formanden

Mail: formand@vuif.dk

Bliv medlem
Hvis du ønsker at blive en del af fællesskabet i en driftig og aktiv forening, kan du melde dig ind via en aktivitet her.
Betal kontingent og bliv medlem

Facilitetssamarbejdspartnere

Kalender
VUIF på Facebook
Vilstrup Ungdoms og Idrætsforening | Vilstrup Toftegyde 2 | 6100 Haderslev | CVR-nummer: 31863228